Joł elo!

Irek: Po długim okresie ciszy filmowej wywołanej brakiem tak mojej obecności jak i czasu, ale również lenistwem, postanowiliśmy, po filmach i blogu wypłynąć na zupełnie nowe wody.
Jak wiadomo obaj Gabrysie żyją w dzisiejszych czasach, czcząc wręcz najwspanialszą konsolę do gier - Pegazłoma.
Postanowiliśmy dać temu upust i przedstawiamy - 8Bit Promo. Nasz song zapowiadający płytę, którą zrobimy; tak tak, nie będzie to pojedyncza piosenka, to będzie cały album, ale powolutku, zaczniemy od tego oto kawałka pseudo-hiphopu, który ogólnie zarysowywuje o czym będzie płyta - miłego słuchania!

Michał: Nasze zacięcie do hip-hopu mogliście podziwiać w teledysku "Pegazłom", który jest ciągle naszym najpopularniejszym filmikiem. Z naszego niesłabnącego zamiłowania do wszelkich około-oldschoolowych tematów, ze starymi grami na czele, zrodził się pomysł nagrania całej płyty (o długości krótkiego LP, albo dłuższego EP) w którym złożymy hołd Pegazłomowi, 8-bitowym grom oraz wspomnieniom z dzieciństwa. Od strony muzycznej płyta będzie idealnie w tym klimacie. Żeby dać Wam próbkę naszych możliwości, a siebie zmobilizować do pracy, nagraliśmy i dumnie prezentujemy krótki promocyjny utwór. Enjoy!

31.08.2009 | Dodaj komentarz | Zobacz komentarze (1)

Komentarze:

kosno, 31.08.2009
dobre ale lepiej gdyby to sie pojawilo w jakims kabarecie :) przez ludzi sluchajacych rapu mozliwe ze zostaniecie zjechani mi sie podoba ale jak juz mowilem :) w ten sam sposob mi sie podoba piosenka w wykonaniu kabaretu Młodych Panów \"W aucie\"

Menu:

Strona główna Zobacz wszystkie posty
Powrót do theGabrysz.pl

Linki:

G.F.Trotuar WeFunk Radio cirkkkus 8bitcollective.com Mandy.com

Ranking piw:


Wojak JE Kowboyskie Sarmackie Fasberg Fort Pils Keniger VIP Staropolskie