Większy nie znaczy lepszy

To, że jestem w Anglii nie znaczy, ze nasz blog przestanie serwować reckę za recką, a nawet obiecuję, że zwiększę ilość swoich tekstów ku Waszemu zadowoleniu, bądź zacznijcie się już smucić bo postaram się pisać jak najwięcej.

Skoro jestem tutaj to postanowiłem recenzować rzeczy których albo w Polsce nie spotkacie albo ja jeszcze nie spotkałem, ale oczywiście będę starał się opisywać rzeczy obecne tylko tutaj.

Pierwszym moim celem okazał się napój z którym w swoim czasie walczyli nawet plakatami. Jest to znana i lubiana Coca Cola.Zapytacie co z tego - cola jak cola.

Niekoniecznie. Ta Coleczka kosztowała mnie 27p (penny - taki angielski grosz dla niezorientowanych), czyli zakładając że funt stoi piątkę na rynku to 1.35zl. Tutaj natomiast to w sumie niedużo - i niedużo za nie dostajemy.
Chodząc po centrum handlowym Morrisons natknąłem się na te puszki. Sprzedawane na sztuki za 27p, lub po 12 sztuk za bodaj Ł1.50 są, tak szczerze mówiąc, średnio opłacalną inwestycja. W tej mini puszce (jest wysokiej jakości, to taka prawdziwa Kolowa puszka) znajduje się bowiem 150ml Coli. Czyli mniej niż połowa tego co w naszej rodzimej trzysta-trzydziestce. Są oczywiście normalne 330 mililitrowe puszki, są większe 440-mililitrowe, ale ja kupiłem tą w celu takim, jaki pewnie założyli producenci. To taka puszeczka którą sobie kupujesz po to, żeby wyjść przed dany sklep i obalić ją jednym przechyleniem. Jest w niej coli na dwa, trzy łyki, czyli niedużo, ale wystarczająco, żeby się napić, bo w tej chwili chce Ci się pic, to taka szklanka coli poza domem.

Oceniam ten produkt bardzo dobrze, bo sprawdza się w konkretnym celu, czyli żeby w danej chwili i miejscu ugasić pragnienie. Lecz w Polsce jej raczej nie zobaczymy ze względu na wszechobecne złodziejstwo. Przecież znamy sytuacje
kiedy ktoś np w Leclercu otwiera mleko czy cokolwiek przy półce sklepowej, upija łyka i odchodzi od półki, wiec co by się działo po wprowadzeniu tak małych puszek hmmmmm?

Irek.

03.07.2009 | Dodaj komentarz | Zobacz komentarze (0)

Komentarze:

Menu:

Strona główna Zobacz wszystkie posty
Powrót do theGabrysz.pl

Linki:

G.F.Trotuar WeFunk Radio cirkkkus 8bitcollective.com Mandy.com

Ranking piw:


Wojak JE Kowboyskie Sarmackie Fasberg Fort Pils Keniger VIP Staropolskie